Camino Primitivo s batoľaťom

Camino Primitivo s batoľaťom

Stále sa mi nechce veriť, že sme to naozaj uskutočnili. Ten malý sen z jesene minulého roka som premenila na skutočnosť, nadchla aj manžela a tento mesiac sme odleteli do Španielska a aj s našim dvojročným Adamkom sme prešli jednu z trás svätojakubskej púti. Camino Primitivo.

V hlave mám stále veľa myšlienok a spomienok, v poznámkach desiatky dotazov, ktoré mi chodili do komentárov i správ. Chystám sa to všetko spísať, podeliť o skúsenosti, ukázať, že sa nemusíte báť prejsť Camino ani s dieťaťom.

Camino je totiž pre každého. Pre malých aj veľkých, mužov i ženy (i tých, čo sa nechcú nikam zaradiť), mladých aj starých, trénovaných aj tých, čo všade jazdia autom. Dokonca aj pre tých na vozíčku. Je totiž na vás, aké si Camino spravíte. Odkiaľ pôjdete, koľko prejdete, či odkráčate každý jeden meter, alebo úseky, na ktoré si netrúfate, alebo vás nebavia, preskočíte vlakom/busom/taxíkom.

Každý deň som písala na IG a FB zápisky z toho dňa a pridávala fotky. Zatiaľ si sem poukladám odkazy. A ďalšie dni sa pustím do nových článkov. O tom, kde sme bývali, ako sme riešili stravovanie, kadiaľ sme išli i aké dôvody ma do Španielska zaviedli.

3 COMMENTS
 • Jesť, spať, chodiť, nakupovať a čo ďalej? | 1. časť – Orvokki's blog
  Odpovedať

  […] Ako prebiehali jednotlivé dni nájdete v článku Camino Primitivo s batoľaťom. […]

 • Jesť, spať, chodiť, nakupovať a čo ďalej? | 3. časť – Orvokki's blog
  Odpovedať

  […] prebiehali jednotlivé dni nájdete v článku Camino Primitivo s batoľaťom. Predchádzajúce […]

 • Jesť, spať, chodiť, nakupovať a čo ďalej? | 2. časť – Orvokki's blog
  Odpovedať

  […] Ako prebiehali jednotlivé dni nájdete v článku Camino Primitivo s batoľaťom. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *